היתרונות ברצפת בטון מוחלק

הבחירה ברצפת בטון מוחלק היא הדבר החם כיום בעיצוב בתי יוקרה. בתי מפורסמים רבים הולכים ומתמלאים ברצפות מרהיבות המעוצבות לכדי מראה שאין לאף אחד אחר.

לבטון המוחלק יתרונות מעשיים רבים, אך הניסיון מלמד כי הוא נבחר בראש ובראשונה בשל המראה העמוק ואפשרויות העיצוב הרבות שהוא מעניק. ממראה קר ושמימי ועד לרושם חם וטבעי, החומר מאפשר בחירה בין מגוון עצום של תחושות ומרקמים, מן הקלאסי ועד ליוצא הדופן והמרהיב.

 

צריבה – תהליך צריבת הבטון מחדיר בחומר מלחי מתכת שונים. המתכת מהווה חלק בלתי נפרד מן הבטון, ונותנת לו מלבד נפח ועושר מרשימים, גוונים ייחודיים. בתהליך הצריבה נבחרים הגוונים שמשקפים את הטעם שלכם, והבטון המוחלק מובא לכדי שלמות אומנותית. לא בכדי מככב הבטון המוחלק מזה שנים רבות בעולם הפיסול ככלי להענקת עומק ורושם מפעימים, וכדרך ליצירת רהיטים מעוצבים יפהפיים.

מראה ייחודי – באמצעות השליטה במרקמים השונים ובגוונים השונים, ניתן לייצר באמצעות הבטון המוחלק רצפה יחידה במינה, בעלת רושם עשיר הנשמר לאורך השנים. החומר העמיד הוא גם חקיין באופיו וניתן ליצור באמצעותו מגוון רחב של אפקטים לתחושה מדהימה ושונה. ממראה "עצי" ועד למראה "רטוב" נקי תמידית, הבטון יוצר תדמית רצויה ואפקטיבית לחלל הבית שלכם.

רב תכליתיות – הבטון מותאם באופן מדויק לצורה של החלל הרצוי וניתן לבצע בו שינויים מיוחדים לטעמנו האישי. ניתן להשקיע בתוכו אלמנטים עיצוביים שונים, "להאריך" אותו לכדי רהיט מעוצב, וכאמור, להעניק לו שלל עיצובים ואפקטים שונים.

כדאיות כלכלית וניקיון – הבטון הוא חומר ירוק המונע עובש, דוחה ריחות ובנוסף סופג אויר קר וחם ובכך מצמצם את הצורך במיזוג. הוא נוח לשטיפה, וזוהי למעשה התחזוקה היחידה לה הוא זקוק.

עמידות – הבטון הוא החומר המועדף לבניה בשל עמידותו הרבה. הוא שומר על צורתו ועל חוזקו שנים ארוכות מבלי להזדקק אף לא לתיקונים קלים. תוחלת החיים שלו עצומה – למעלה ממאה שנים ובעזרת תחזוקה נכונה אף יותר. עם זאת, בעת הצורך, הוא נוח וקל מאוד לתיקון אצל מומחים בעלי הכלים הנכונים.

הפוסט הבא
וילה בהר אדר
הפוסט הקודם
יציקת בטון דקורטיבית

מאמרים בנושא

תפריט