אודותינו – בהנהלת רביב כהן

פורצים את גבולות העיצוב

עבודות בטון דקורטיביות למגוון מטרות הפכו לטרנד לוהט בעולם עיצוב הפנים המודרני תוך הפגנת שלל עיצובים חדשניים ומרשימים. כולנו מחפשים את החדש, את השונה, את המלהיב. כאשר נתקלים בעבודות של Gray Design זו בדיוק התחושה שמתקבלת. מגוון מוצרים המתאים לכל מטרה בין אם תבקשו לשדרג את דירתכם, ביתכם הפרטי, המשרד או כל חלל אחר, מגוון מוצרי הבטון הדקורטיביים שלנו כולל מדרגות ייחודיות, שבילי גישה מרהיבים, רצפות מלהיבות ואביזרים משלימים נוספים המיוצרים בשיטות עבודה ייחודיות וברמת גימור גבוהה ביותר.

הבעלים והמנהל של חברת Gray Design, מר רביב כהן, משמש גם כהמהנדס הראשי של החברה וכרוח החיה שלה.

אהבתו של רביב כהן למקצוע וניסיונו העשיר ורב השנים רק חידדו והעצימו את המחויבות שלו לספק ללקוחות החברה מוצרי בטון מוחלק מושלמים וייחודיים. זאת, לצד מתן שירותי ייעוץ מקצועי לחברות מהגדולות והמובילות במשק אודות בנייה נכונה תוך שימוש בטכניקות ובמוצרי בטון מוחלק.

המקצועיות שעושה את ההבדל

תשומת לב אישית

ליווי המקצועי, תשומת הלב האישית, הפתרון הייחודי שיותאם בדיוק לצורכיכם ולרצונותיכם והמחויבות המוחלטת והבלתי מתפשרת לאיכות, הם הגורמים המסייעים לרביב לדעת מראש שתצאו מרוצים

01

נסיון

בעלי החברה הם מהוותיקים בענף. תחת ניצוחם יצאו בעשורים האחרונים מאות עבודות בטון דקורטיביות מרהיבות בעיצובים פורצי גבולות. השם והמוניטין הם שהפכו את Gray Design למותג עם מגוון עיצובי יוקרה מרשימים.

02

חומרים

Gray Design עושה שימוש בחומרים המובילים והחדשניים בעולם, מוצרי דקורציה איכותיים המקנים לחלל המעוצב שלכם מראה מפואר ומרשים. החומרים המעולים בהם אנו עושים שימוש הם המאפשרים לנו להעניק לכם מוצרים ברמת גימור גבוהה יותר מזו שהכרתם עד היום.

03

הקפדה בלתי מתפשרת

על יחס אדיב ואישי ללקוחות, על איכות ועמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, על התאמת כל עבודה לצרכי ולמאפייני הלקוח ועל מתן שירות אמין וייעוץ מקצועי.

תפריט